Možná cesta do pekel

5. listopadu 2013 v 17:14 | zlomenadivka
Asi nebudu se svým psaním moc originální. Takové věci se stávají každému. A zrovna mě pomáhá když se z nich můžu vypsat. Ale psaní do šuplíku na papír už pro mě nemá takový účinek jako dřív...

Na svůj život se dívám ze dvou stran. Jedna jeho část se odehrávala do okamžiku, než jsem se stala dospělá. V té se všechny problémy zdály velké, nepřekonatelné a mizely stejně tak rychle jako se objevovaly. Po 18 teprv každému dojde, co život opravdu je. Teda aspoň mě to došlo. Předtím jsem žila na růžovém obláčku, 3 roky s dokonalým přítelem, nic jsem nemusela a jedinou starostí bylo, jestli budu mít na konci roku vyznamenání. Teď to zlehčuju a přiznávám se, že o známky mi nikdy nešlo, ale jako ilustrační přirovnání banality všech problémů jsem to použila.

Ale co dělat se životem, když se s vámi přítel rozejde, zjistíte že vás nic nebaví, máte pocit marnosti ze všech kamarádů kolem a nevíte na jako Vysokou školu jít a už vůbec nevíte, co budete chtít jednou dělat?
Teď se všichni vy dospělí a zralí zasmějete a řeknete si, co jsou to za problémy. Třeba to díky mému vypisování zjistíte. A nebo já si uvědomím, že jediný kdo je tady marný je Zlomená dívka, která si ve skutečnosti nemá na co stěžovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama